Program BIM a program do projektowania wnętrz

Producenci różnorodnych narzędzi starają się nieustannie stawiać na ich rozwój, co przekłada się po pierwsze na nowe możliwości projektowe, a po drugie na rosnące wymagania wśród użytkowników. Jak zaspokoić potrzeby specjalistów? Oferując funkcjonalne oprogramowanie – oczywiście na rynku takich bez liku, dlatego dużo rolę odgrywa tu niekonwencjonalność.

Czy program BIM może być jednocześnie uznany za program do projektowania wnętrz? Tak – w dodatku to zapewnienie niestandardowych możliwości, których nieprzerwanie poszukują dzisiejsi projektanci. Innowacyjne oprogramowanie ARCHLine.XP umożliwia modelowanie 3D oraz projektowanie wnętrz na najwyższym poziomie.

Narzędzie wyposażone w technologię BIM pozwala przenosić niezbędne informacje o postępach w projekcie bez ryzyka utraty danych oraz daje dogodność współpracy specjalistów z różnych dziedzin w jednym pliku projektu. Program do projektowania wnętrz nie musi być zwyczajny, grunt to znaleźć taki, który zapewni użytkownikowi nowe spojrzenie na wymagającą pracę. Taki właśnie jest ARCHLine.XP.

Łatwość obsługi narzędzia zawdzięczana jest nowoczesnemu oraz czytelnego interfejsowi, który niewątpliwie wpływa na redukcję czasu poświęcanego na zrozumienie działania danego oprogramowania. Projektowanie wnętrz przekształca się w prostszą oraz wolną od potencjalnych błędów czynność.

Program BIM to także zgodność z wieloma formatami plików, automatyczne tworzenie dokumentacji projektu oraz możliwość generowania realistycznych i jakościowych wizualizacji przedstawiających zaprojektowane przez architekta pomieszczenia, co bezpośrednio związane jest z udoskonaleniem kontaktu z klientem. Dogodność ujrzenia efektu jeszcze przed wcieleniem projektu w życie wpływa na podjęcie bardziej pewnych decyzji.

Zaawansowane projektowanie wnętrz, jakie umożliwia program BIM, jest nie tylko zapewnieniem wyższej precyzji, ale również polepszenia komfortu pracy. Można powiedzieć, że oprogramowanie „dopieszcza” użytkownika na każdym poziomie, a wysublimowane narzędzia dostarczają całkowicie nowych możliwości projektowych.

Give a Comment